W dzisiejszych czasach rzadko kto posiada jeden samochód przez całe życie. Auta zmieniamy coraz częściej i chętniej. Zauważyć można, że zazwyczaj kupowanymi dziś samochodami są takie, które nie mają więcej niż pięć lat i niski przebieg. Polacy stawiają na jakość i bezpieczeństwo. Coraz mniejszym zainteresowaniem cieszą się samochody, które mają kilkanaście lat. A przecież jeszcze dziesięć lat temu, to one były najczęściej spotykanymi pojazdami na drogach.

Zazwyczaj te sprowadzane od naszych zachodnich sąsiadów cieszyły się największą popularnością. To właśnie ze względu na coraz większą zasobność portfeli Polaków, zmianę preferencji motoryzacyjnych a także nasyceniem rynku, coraz ciężej jest sprzedać samochód na własną rękę. Oczywiście nadal jest to możliwe. Jednak nie trwa to kilku dni jak niegdyś, a nawet kilka miesięcy.

Przez ten czas wykupujemy coraz to nowsze ogłoszenia i irytujemy się spotykając z „ekspertami” z branży, którzy zostali wynajęci przez potencjalnych klientów tylko po to, by znaleźć mankamenty auta i ostatecznie obniżyć cenę samochodu. Są jednak sposoby na to, by sprzedać samochód za dobre pieniądze i załatwić to wszystko w sposób bardzo szybki. Jednym z nich jest skorzystanie z oferty naszego skupu samochodów w Warszawie, który działa na rynku od wielu lat. Przez cały okres naszej działalności dokładaliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta była konkurencyjna i jak najbardziej dopasowana do potrzeb współczesnego, świadomego konsumenta.

samochód na złom

Skup samochodowy czy złom?

Mając stare, nieużywane często wręcz niekompletne auto, w pierwszej kolejności myślimy o tym, żeby je zezłomować. Jest to oczywiście jedno z tych rozwiązań, które nasuwają się do głowy jako pierwsze. Złomowanie jest jednak związane z co najmniej kilkoma trudnościami.

Szczególnie w momencie, gdy posiadamy samochód niesprawny musimy, go w jakiś sposób dostarczyć. Złomy zazwyczaj nie dysponują własną lawetą. Należy także samochód wcześniej wyrejestrować. Sami musimy więc poświęcić w tym celu swój czas a także i pieniądze,chociażby na lawetę. W rezultacie okazać się może, że zarobek za złom też nie jest dla nas satysfakcjonujący.

Innym sposobem jest skorzystanie z oferty skupu aut w Warszawie. Jesteśmy w stanie dojechać nie tylko do klienta na znajdującego się na terenie Warszawy, ale także i do miejscowości pobliskich, takich jak: Piaseczno, Wołomin, Legionowo czy Ząbki. Nie musimy wcześniej zastawiać się ile zarobimy na sprzedaży samochodu. Już podczas rozmowy telefonicznej przeprowadzana jest wstępna wycena. Co najważniejsze sprzedaż takiego samochodu odbywa się naprawdę szybko. To my zajmujemy się dopełnieniem wszystkich niezbędnych formalności a pieniądze otrzymujesz od ręki w gotówce.

Nadal zastanawiasz się czy warto? Po prostu zadzwoń do naszego warszawskiego skupu samochodów i przekonaj się o tym sam!

Zadzwoń tereaz