Skup aut z Anglii

W Polsce zauważyć można coraz więcej samochodów pochodzących z Anglii. Sprzedaż takiego samochodu w naszym kraju nie jest prosta z wiadomych przyczyn. Dużo osób ma obawy o jakość prowadzenia pojazdu z prawostronną kierownicą i słusznie, bo takie auto nie jest dla każdego.

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest skup anglików! Sprzedając swojego anglika do naszego skupu aut oszczędzasz czas, nerwy a gotówkę otrzymujesz jeszcze tego samego dnia od pracownika naszej firmy. Posiadamy duże doświadczenie w skupie anglików i wycenach tego typu samochodów. Przez kilka lat działania naszej firmy skupiliśmy dziesiątki samochodów z prawostronną kierownicą i wykonaliśmy setki wycen. Znamy branże aut pochodząc z Anglii jak nikt w Warszawie.

Zadzwoń do nas już teraz i otrzymaj bezpłatną wycenę swojego Anglika! Podejmiemy się każdej wyceny a jeśli to potrzebne przyjedziemy własną lawetą po odbiór auta!

ZADZWOŃ WYCENIMY TWOJEGO ANGLIKA OD RĘKI!

TEL. 698 737 227

Kupimy twojego Anglika za gotówkę od ręki

Osoby, które korzystają z naszego skupu Anglików cenią sobie czas. Jesteśmy sprawnie działającą firmą, która rzetelnie plinuje wyznaczonych terminów spotkań i oględzin samochodu. Chcąc sprzedać samochód i umawiając się z nami na spotkanie masz pewność, że zjawimy się o wyznaczonym terminie.

Szanujemy twój i swój czas dlatego już przez telefon udzielimy informacji ile wstępnie jesteśmy w stanie zapłacić za twój samochód. Współpraca z naszym skupem anglików to gra w otwarte karty. Przez lata działania naszego skupu samochodów zebraliśmy dziesiątki pozytywnych opinii o naszej firmie, co świadczy że jesteśmy uczciwi i sumienni.

Jako jedni z jednych podchodzimy tak solidnie do tematu skupu i sprzedaży Anglików. W przypadku samochodów pochodzących z Anglii nie ma sztywnego cennika jakiego się trzymamy. W branży skupu aut istotne są parametry takie jak stan techniczny, stan karoserii samochodu a także przebieg oraz elementy jakie w samochodzie były naprawiane i wymieniane (wkład).

Posiadając powyższe informacje jesteśmy w stanie wycenić samochód a zaproponowana przez nas kwota niejednokrotnie miło zaskoczyła naszych klientów. Kliencie pamiętaj skup aut Angielskich w Polsce to nasza specjalność. Nie czekaj i zadzwoń do nas już dziś – wycena jest zawsze darmowa!

OSTATNIO KUPIONE AUTA ANGLIKI

Zalety współpracy z naszym skupem Anglików

Skupujemy Angliki w Warszawie i całym województwie Mazowieckim

Nasz skup Anglików działa na terenie Warszawy jak i w całym województwie Mazowieckim. Jesteśmy mobilni i po twoje auto możemy dojechać nawet w godzinę.

Czy istniej cennik skupu anglików?

W branży skupu samochodów z Anglii nie ma sztywnego cennika. Na cenę każdego auta ma wpływ wiele elementów, przez co 2 te same samochody mogą się różnić. W celu otrzymania wyceny napisz do nas wiadomość zawierającą informacje o samochodzie oraz prześlij kilka poglądowych zdjęć a cennik nie będzie nikomu potrzebny.

Płacimy gotówką za wszystkie auta Angliki

W naszym skupie płacimy tylko i wyłącznie gotówką! Wyceniamy samochód na konkretną suma i dokładnie tyle pieniędzy za niego otrzymasz. Bez kombinowania i ukrytych kosztów. Wszystkie formalności załatwimy na miejscu a transakcje zakończymy uściskiem dłoni.

Jesteśmy legalnie działającym skupem!

Robiąc interesy z naszą firmą masz pewność, że cała transakcja odbywa się w sposób legalny. Nasza firma wpisana jest do rejestru CEIDG a podatki odprowadzane są w Polsce.

Krzysztof Abramczym
Jeśli ktoś chce sprzedać swojego Anglika za rozsądną cenę polecam ten skup!

toyota

Warszawa, Żoliborz

5.0
2019-09-17T17:53:33+00:00

Warszawa, Żoliborz

toyota
Jeśli ktoś chce sprzedać swojego Anglika za rozsądną cenę polecam ten skup!
Artur Mazur
Polecam współpracę z Panem Michałem. Cała transakcja zrealizowana w 2 dni, zaoferowali najlepszą cenę w Warszawie

skoda

Warszawa, Praga

5.0
2019-09-17T17:52:17+00:00

Warszawa, Praga

skoda
Polecam współpracę z Panem Michałem. Cała transakcja zrealizowana w 2 dni, zaoferowali najlepszą cenę w Warszawie
Maciej Andrzejewski
Pan Michał to uczciwy handlarz. Przesłałem przez facebooka zdjęcia swojego Angolasa i tego samego dnai otrzymałem wycenę. Podczas oględzin i finalizacji sprzedaży nic nie kombinował. Dostałem tyle na ile się umówiliśmy przez telefon.

volkswagen

Warszawa, Ursynów

5.0
2019-09-17T17:56:41+00:00

Warszawa, Ursynów

volkswagen
Pan Michał to uczciwy handlarz. Przesłałem przez facebooka zdjęcia swojego Angolasa i tego samego dnai otrzymałem wycenę. Podczas oględzin i finalizacji sprzedaży nic nie kombinował. Dostałem tyle na ile się umówiliśmy przez telefon.
5
3

FORMULARZ KONTAKTOWY

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Autoskupmichal-Michal Kacprzak z siedzibą ul. Batorego 28, 05-091 Ząbki"

DANE KONTAKTOWE


AutoskupMichał – oddział Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390

Telefon: 698 737 227
Email: biuro@skupaut.waw.pl

Call Now Button698 737 227