Skup aut z Anglii

W Polsce zauważyć można coraz więcej samochodów pochodzących z Anglii. Sprzedaż takiego samochodu w naszym kraju nie jest prosta z wiadomych przyczyn. Dużo osób ma obawy o jakość prowadzenia pojazdu z prawostronną kierownicą i słusznie, bo takie auto nie jest dla każdego.

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest skup anglików! Sprzedając swojego anglika do naszego skupu aut oszczędzasz czas, nerwy a gotówkę otrzymujesz jeszcze tego samego dnia od pracownika naszej firmy. Posiadamy duże doświadczenie w skupie anglików i wycenach tego typu samochodów. Przez kilka lat działania naszej firmy skupiliśmy dziesiątki samochodów z prawostronną kierownicą i wykonaliśmy setki wycen. Znamy branże aut pochodząc z Anglii jak nikt w Warszawie.

Zadzwoń do nas już teraz i otrzymaj bezpłatną wycenę swojego Anglika! Podejmiemy się każdej wyceny a jeśli to potrzebne przyjedziemy własną lawetą po odbiór auta!

ZADZWOŃ WYCENIMY TWOJEGO ANGLIKA OD RĘKI!

TEL. 698 737 227

Kupimy twojego Anglika za gotówkę od ręki

Osoby, które korzystają z naszego skupu Anglików cenią sobie czas. Jesteśmy sprawnie działającą firmą, która rzetelnie plinuje wyznaczonych terminów spotkań i oględzin samochodu. Chcąc sprzedać samochód i umawiając się z nami na spotkanie masz pewność, że zjawimy się o wyznaczonym terminie.

Szanujemy twój i swój czas dlatego już przez telefon udzielimy informacji ile wstępnie jesteśmy w stanie zapłacić za twój samochód. Współpraca z naszym skupem anglików to gra w otwarte karty. Przez lata działania naszego skupu samochodów zebraliśmy dziesiątki pozytywnych opinii o naszej firmie, co świadczy że jesteśmy uczciwi i sumienni.

Jako jedni z jednych podchodzimy tak solidnie do tematu skupu i sprzedaży Anglików. W przypadku samochodów pochodzących z Anglii nie ma sztywnego cennika jakiego się trzymamy. W branży skupu aut istotne są parametry takie jak stan techniczny, stan karoserii samochodu a także przebieg oraz elementy jakie w samochodzie były naprawiane i wymieniane (wkład).

Posiadając powyższe informacje jesteśmy w stanie wycenić samochód a zaproponowana przez nas kwota niejednokrotnie miło zaskoczyła naszych klientów. Kliencie pamiętaj skup aut Angielskich w Polsce to nasza specjalność. Nie czekaj i zadzwoń do nas już dziś – wycena jest zawsze darmowa!

OSTATNIO KUPIONE AUTA ANGLIKI

Zalety współpracy z naszym skupem Anglików

Skupujemy Angliki w Warszawie i całym województwie Mazowieckim

Nasz skup Anglików działa na terenie Warszawy jak i w całym województwie Mazowieckim. Jesteśmy mobilni i po twoje auto możemy dojechać nawet w godzinę.

Czy istniej cennik skupu anglików?

W branży skupu samochodów z Anglii nie ma sztywnego cennika. Na cenę każdego auta ma wpływ wiele elementów, przez co 2 te same samochody mogą się różnić. W celu otrzymania wyceny napisz do nas wiadomość zawierającą informacje o samochodzie oraz prześlij kilka poglądowych zdjęć a cennik nie będzie nikomu potrzebny.

Płacimy gotówką za wszystkie auta Angliki

W naszym skupie płacimy tylko i wyłącznie gotówką! Wyceniamy samochód na konkretną suma i dokładnie tyle pieniędzy za niego otrzymasz. Bez kombinowania i ukrytych kosztów. Wszystkie formalności załatwimy na miejscu a transakcje zakończymy uściskiem dłoni.

Jesteśmy legalnie działającym skupem!

Robiąc interesy z naszą firmą masz pewność, że cała transakcja odbywa się w sposób legalny. Nasza firma wpisana jest do rejestru CEIDG a podatki odprowadzane są w Polsce.

Artur Mazur
Polecam współpracę z Panem Michałem. Cała transakcja zrealizowana w 2 dni, zaoferowali najlepszą cenę w Warszawie

skoda

Warszawa, Praga

5.0
2019-09-17T17:52:17+00:00

Warszawa, Praga

skoda
Polecam współpracę z Panem Michałem. Cała transakcja zrealizowana w 2 dni, zaoferowali najlepszą cenę w Warszawie
Maciej Andrzejewski
Pan Michał to uczciwy handlarz. Przesłałem przez facebooka zdjęcia swojego Angolasa i tego samego dnai otrzymałem wycenę. Podczas oględzin i finalizacji sprzedaży nic nie kombinował. Dostałem tyle na ile się umówiliśmy przez telefon.

volkswagen

Warszawa, Ursynów

5.0
2019-09-17T17:56:41+00:00

Warszawa, Ursynów

volkswagen
Pan Michał to uczciwy handlarz. Przesłałem przez facebooka zdjęcia swojego Angolasa i tego samego dnai otrzymałem wycenę. Podczas oględzin i finalizacji sprzedaży nic nie kombinował. Dostałem tyle na ile się umówiliśmy przez telefon.
Krzysztof Abramczym
Jeśli ktoś chce sprzedać swojego Anglika za rozsądną cenę polecam ten skup!

toyota

Warszawa, Żoliborz

5.0
2019-09-17T17:53:33+00:00

Warszawa, Żoliborz

toyota
Jeśli ktoś chce sprzedać swojego Anglika za rozsądną cenę polecam ten skup!
5
3

FORMULARZ KONTAKTOWY

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Autoskupmichal-Michal Kacprzak z siedzibą ul. Batorego 28, 05-091 Ząbki"

DANE KONTAKTOWE


AutoskupMichał – oddział Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390

Telefon: 698 737 227
Email: biuro@skupaut.waw.pl

Call Now Button698 737 227