SKUP AUT ŁOMIANKI

Sprzedaj swój samochód w 4 krokach…


 

01

Kontakt z nami


Jeśli chcesz sprzedać samochód, wystarczy się z nami skontaktować!

02

Wstępna wycena


Wstępna wycenę auta otrzymasz już przez telefon!

03
Oględziny samochodu


Weryfikujemy ustalenia telefoniczne co do stanu faktycznego auta.

04

 Zapłata gotówką


Transakcje kończymy uściskiem dłoni – Płacimy wyłącznie gotówką!

JAKIE AUTA KUPUJEMY?

samochody osobowe

SAMOCHODY OSOBOWE

Kupujemy wszystkie samochody używane od 2000 roku!

samochody osobowe

SAMOCHODY POLEASINGOWE

Kupujemy auta poleasingowe i całe floty firm!

skup aut z Angli

SAMOCHODY Z ANGLI

Skupujemy wszystkie samochody – również “Angliki

skup aut uszkodzonych

SAMOCHODY USZKODZONE

Twoje auto nie odpala? Skupujemy również auta uszkodzone!

⛔️⛔️*Nie prowadzimy auto kasacji, kupujemy auta używane oraz uszkodzone nadające się do dalszej eksploatacji ⛔️⛔️

Nasz skup samochodów Łomianki

Nasza firma cały czas się rozwija i zwiększa zasięg swoich działań. Specjalnie dla mieszkańców Łomianek postanowiliśmy uruchomić usługę błyskawicznego skupu aut w waszym mieście. Wystarczy jeden telefon a wykwalifikowany pracownik naszego auto skupu wyceni twoje auto!

Do wyceny samochodu potrzebujemy informacji takich jak, model, marka, przebieg, faktyczny stan techniczny pojazdu. Polecamy również skorzystać z wyceny za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego i załączyć kilka zdjęć co ułatwi nam przeprowadzenie rzetelnej wyceny.

Nasz skup aut Łomianki kupuje wszystkie samochody powyżej roku 1998, które nadają się do dalszej eksploatacji. Nie kupujemy samochodów przeznaczonych na złom lub kasację. Marka czy model samochody nie ma znaczenia, nie ograniczamy się tylko do konkretnych, chodliwych modeli tak jak inne auto skupy.

Dodatkowo nasz skup aut Łomianki specjalizuje się w skupie aut pochodzących z Anglii, które są coraz bardziej popularne w Polsce! Nie boimy się wyzwań dlatego wycenimy każde auto. Nie odprawiamy klientów z kwitkiem tak jak robi to konkurencja. U nas zawsze otrzymasz rzetelną wycenę fachowca oraz uzasadnienie co do ceny jaką proponujemy.

ZADZWOŃ WYCENIMY TWOJE AUTO OD RĘKI!

TEL. 698 737 227

Skupujemy wszystkie auta w Łomiankach!

Opinie mówią same za siebie. Nasz skup aut Łomianki skupuje wszystkie samochody i takie są fakty. Jeśli twoje auto nadaje się do dalszej eksploatacji z pewnością złożymy ci ofertę. Ponadto kupujemy auta po niewielkich kolizjach oraz uszkodzone. Jeśli twojego samochodu nie da się uruchomić nie stanowi to dla nas problemu. Posiadamy do dyspozycji lawetę, dzięki której jesteśmy w stanie odebrać praktycznie każde auto na terenie województwa Mazowieckiego a w Łomiankach zjawimy się w przeciągu godziny!

Błyskawiczna wycena, najlepsze ceny na używane samochody, kulturalna obsługa to tylko niektóre z naszych zalet. Zachęcamy do aktywnego komentowania oraz wyrażania opinii o naszym skupie! Przez lata funkcjonowania naszej firmy zebraliśmy dziesiątki pozytywnych komentarzy od zadowolonych klientów z całego województwa Mazowieckiego! Zachęcamy do przesyłania wycen za pośrednictwem formularza “Darmowa wycena” lub przez nasz profil Facebook, gdzie odpisujemy błyskawicznie!

Na czym polega działanie skupu samochodów używanych?

Sprzedanie pojazdu dla osób, które nie interesują się na co dzień motoryzacją jest bardzo często ogromnym problemem. Kupowanie nowego samochodu jest bez wątpienia o wiele przyjemniejsze niż pozbywanie się starych aut. Ludzie w takich sytuacjach decydują się na skorzystanie z pomocy osób, dla których auto handel to chleb powszedni. Dobry rozwiązaniem w takim przypadku może być skup pojazdów, gdzie można dość szybko pozbyć się starego samochodu. Dlatego też kierowcy powinni przyjrzeć się dokładniej temu jak funkcjonuje skup aut, ponieważ wydaje się to być bardzo interesująca opcja. Dobrą ofertę dla klientów przygotował nasz skup aut Otwock.

Jak działa skup samochodów Łomianki?

W dobie postępu technologicznego również nasz samochodów skup oferuje usługi w sieci Internet. Klient ma możliwość wypełnienia na naszej stronie specjalnego formularza, gdzie poda wszystkie niezbędne informacje o swoim pojeździe. Podobny formularz oferuje również auto skup Legionowo. Może tam również dodać zdjęcia, co z pewnością ułatwi wycenę. W mieście Łomianki auto w naszym skupie sprzedasz szybko i otrzymasz na miejscu pieniądze do ręki. Tym między innymi różnią się auto skup i auto komis. Zostawiając auto w komisie klient musi czekać, aż ktoś to auto kupi i wówczas otrzymuje za niego pieniądze. W przypadku naszego skupu klient otrzymuje pieniądze od razu po podpisaniu umowy. Dlatego tak popularny jest skup aut za gotówkę Warszawa.

Klienci chcą pozbyć się swojego pojazdu rzadko mają tyle czasu, by oddać samochód do komisu i czekać aż znajdzie się na nie kupiec. Gotówka często potrzebna jest od razu i tutaj warto się przyjrzeć ofercie, którą przedstawia nasz skup aut Garwolin. W tym przypadku proces sprzedaży jest o wiele szybszy, dlatego coraz częściej klienci nie decydują się na usługi komisów. Dzisiaj każdemu zależy na tym, aby wszystkie sprawy załatwiać w jak najkrótszym czasie. Dlatego nie dziwi nikogo fakt, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się skup aut Zielonka.

Jak wygląda wycena pojazdu?

Jeśli chodzi o auto skup Wołomin to wycena samochodu jest naprawdę prostym procesem. Pierwsze co musi zrobić klient, to poprzez formularz lub rozmowę telefoniczną podać wszystkie niezbędne informację o swoim pojeździe. Dzięki tym danym konsultant będzie w stanie odpowiednio przygotować się do spotkania, na którym wykonana zostanie wycena auta. Kolejnym krokiem jest przyjechanie na umówione spotkanie, a tam po wycenie konsultanta należy podjąć decyzję. Jeśli klient się z nią zgodzi to podpisywana jest umowa, a w portfelu klienta błyskawicznie ląduje cała kwota zaproponowana przez konsultanta naszej firmy. W identyczny sposób funkcjonuje również nasz skup aut Mińsk mazowiecki.

OSTATNIO KUPIONE SAMOCHODY

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut Łomianki?

Bezpłatna wycena dla mieszkańców Łomianek!
Naprawdę, to nic nie kosztuje. Nasz skup aut Łomianki za darmo wyceni twoje auto od ręki!
Najlepsze ceny w Łomiankach!

ZAWSZE oferujemy rzetelną ofertę oraz pieniądze adekwatne do stanu samochodu. Sprawdź nas!

Płacimy zawsze gotówką!

Klienci cenią sobie szybką transakcje i płatność gotówką. U nas nie stanowi to żadnego problemu, płacimy zawsze podczas podpisywania umowy!

Legalnie działająca firma!

Nie jesteśmy kolejnym “dzikim” skupem aut. Nasza firma jest w 100% legalnie zarejestrowaną działalnością gospodarczą.

NAJLEPSZY SKUP SAMOCHODÓW W ŁOMIANKACH!

Honda
Marcin Majewski

Bujałem się kilka tygodni ze sprzedażą mojego Golfa. Widziałem reklamę, zadzwoniłem i sprzedałem auto jeszcze tego samego dnia, polecam!

Łomianki

5.0
2019-01-22T17:05:06+00:00

Łomianki

Honda
Bujałem się kilka tygodni ze sprzedażą mojego Golfa. Widziałem reklamę, zadzwoniłem i sprzedałem auto jeszcze tego samego dnia, polecam!
nissan
Artur Krysiak

Wstępną wycenę otrzymałem przez telefon tego samego dnia zjawił się Michał lawetą i zabrał auto. Transakcja przebiegła bezproblemowo, polecam.

Łomianki

5.0
2019-01-22T17:05:54+00:00

Łomianki

nissan
Wstępną wycenę otrzymałem przez telefon tego samego dnia zjawił się Michał lawetą i zabrał auto. Transakcja przebiegła bezproblemowo, polecam.
5
2
Audi
Maciej Andryszak
Podchodziłem sceptycznie... Michał przyjechał i zaoferował cenę o 20% niższą od tej, którą oczekiwałem. Sprzedałem auto i pozbyłem się problemu.

Łomianki

5.0
2019-01-22T17:06:12+00:00

Łomianki

Audi
Podchodziłem sceptycznie... Michał przyjechał i zaoferował cenę o 20% niższą od tej, którą oczekiwałem. Sprzedałem auto i pozbyłem się problemu.
Ford
Marek Ciszek

Michał zaoferował najlepsze pieniądze za moje auto. Polecam naprawdę rzetelny skup aut!

Łomianki

5.0
2019-01-22T17:03:08+00:00

Łomianki

Ford
Michał zaoferował najlepsze pieniądze za moje auto. Polecam naprawdę rzetelny skup aut!
5
2

FORMULARZ KONTAKTOWY

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Autoskupmichal-Michal Kacprzak z siedzibą ul. Batorego 28, 05-091 Ząbki"

DANE KONTAKTOWE


AutoskupMichał – oddział Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390

Telefon: 698 737 227
Email: biuro@skupaut.waw.pl

Call Now Button698 737 227