SKUP AUT SOCHACZEW

Sprzedaj swój samochód w 4 krokach…


 

01

Kontakt z nami


Jeśli chcesz sprzedać samochód, wystarczy się z nami skontaktować!

02

Wstępna wycena


Wstępna wycenę auta otrzymasz już przez telefon!

03
Oględziny samochodu


Weryfikujemy ustalenia telefoniczne co do stanu faktycznego auta.

04

 Zapłata gotówką


Transakcje kończymy uściskiem dłoni – Płacimy wyłącznie gotówką!

JAKIE AUTA KUPUJEMY?

samochody osobowe

SAMOCHODY OSOBOWE

Kupujemy wszystkie samochody używane od 2000 roku!

samochody osobowe

SAMOCHODY POLEASINGOWE

Kupujemy auta poleasingowe i całe floty firm!

skup aut z Angli

SAMOCHODY Z ANGLI

Skupujemy wszystkie samochody – również “Angliki

skup aut uszkodzonych

SAMOCHODY USZKODZONE

Twoje auto nie odpala? Skupujemy również auta uszkodzone!

⛔️⛔️*Nie prowadzimy auto kasacji, kupujemy auta używane oraz uszkodzone nadające się do dalszej eksploatacji ⛔️⛔️

Nasz skup aut Sochaczew

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem aut używanych na terenie miasta Sochaczew. Nasz skup aut Sochaczew kupi każde auto używane lub delikatnie uszkodzone. Zapewniamy darmową wycenę samochodu już przez telefon. Skupujemy wszystkie modele aut, które nadają się do dalszej eksploatacji. Skupujemy samochody używane osobowe. Nie prowadzimy skupu samochodów dostawczych ani złomu.

U nas sprzedasz swojego anglika. Jako nieliczni w regionie skupujemy angliki a co najważniejsze, zawsze płacimy gotówką. Wyznajemy zasadę mówiącą o tym, że zadowolony Klient jest naszą najlepszą wizytówką. Właśnie z tego powodu staramy się poprowadzić każdą transakcję w taki sposób, aby obie strony były zadowolone. Nasze ceny są najlepsze w całym województwie mazowieckim.

Jeśli nie masz jak dostarczyć nam swojego samochodu, zadzwoń a podjedziemy lawetą, którą możemy odebrać niesprawne auto. Skup aut uszkodzonych to najlepsze rozwiązanie dla Twojego samochodu jak i dla Ciebie. W czasach, gdy rynek motoryzacyjny nasycił się na tyle, że coraz ciężej sprzedać samochód, doskonale zdajemy sobie sprawę z jakimi bolączkami borykają się nasi Klienci.

Nasz auto skup Sochaczew to grupa ludzi, którzy doskonale znają się na branży a proponowane wyceny są rzetelnie przeprowadzane w błyskawicznym tempie na podstawie wartości rynkowych. Warto nam zaufać jeśli chcesz się szybko i bezproblemowo pozbyć pojazdu.

ZADZWOŃ – WYCENIMY TWOJE AUTO OD RĘKI!

TEL. 698 737 227

Skupujemy wszystkie samochody w Sochaczewie

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów skupujemy wszystkie samochody bez względu na markę. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że są tacy dla których wartościowe są marki japońskie a dla innych koreańskie. My tego nie oceniamy ani nie rozgraniczamy. Jeśli posiadasz pojazd, który ciężko Ci sprzedać a przyczyną tego może być jego marka – zapraszamy do skupu samochodów Sochaczew, gdzie odkupimy każde auto.

Jedyny warunek jest taki, że nie skupujemy samochodów niezdatnych do dalszej eksploatacji i jazdy. Nie jesteśmy złomowiskiem. Przyjmujemy każde auto bez względu na markę, może on być uszkodzony, ale nie może być wrakiem. Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług i chcemy być wciąż tymi, którzy są najlepsi w branży.

Wszystkie działania, które prowadzimy, robimy z myślą o naszych Klientach. Ich zadowolenie wpływa na naszą markę także pozytywnie. Nasz skup samochodów używanych w Sochaczewie dba o Klienta i jest bezkonkurencyjny. Zadzwoń do nas po błyskawiczną wycenę a przekonasz się sam na własnej skórze jak szybko potrafimy działać. Pozostajemy do Państwa usług.

Skup aut Sochaczew – co możemy Ci zagwarantować?

Nasz auto skup zajmuje się przede wszystkim kupnem samochodów używanych w praktycznie każdym stanie, ponieważ zajmujemy się ich późniejszą eksploatacją. Wartow wiedzieć również o tym, że nasz skup aut Otwock, a także skup aut Łomianki działa dla Państwa w tych miatach i oferuje szereg usług związanych ze skupem aut. Jeśli natychmiastowo potrzebujesz sprzedać swoje auto zadzwoń do nas, by dokonać wstępnej wyceny i umówić się nami na dokonanie transakcji. Nasi pracownicy, którzy przez swoje doświadczenie zbierane przez lata wiedzą, w jaki sposób rzetelnie i profesjonalnie dokonać kosztorysu pojazdu. Do każdego klienta podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i skupieniem, by zdobyć zaufanie. Jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą auta, której dokona skup aut Mińsk Mazowiecki, a także auto skup Legionowo jest to jak najbardziej możliwe.

Auto skup w Twojej okolicy!

Nasz skup aut Sochaczew działa w tej właśnie okolicy z myślą o potencjalnych klientach, którzy poszukują usług oferowanych właśnie przez nas. Wiemy, że coraz więcej ludzi decyduje się na sprzedaż swojego auta w skupie, ponieważ uważają, że jest to opłacalny i szybki sposób na dokonanie wyceny oraz otrzymania natychmiastowej gotówki. Wystarczy do nas zadzwonić lub wypełnić formularz, który jest dostępny na naszej stronie internetowej, byśmy mogli szybko i sprawnie skontaktować się z Tobą, by zaledwie w przeciągu jednego dnia lub kilku godzin kupić od Ciebie auto! Wiemy, że nasz skup samochodów Warszawa i okolice cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego w tym celu otworzyliśmy więcej oddziałów naszej firmy. Dlatego możecie Państwo kontaktować się do wybranego przez siebie skupu. Między innymi nasz skup aut Garwolin, czy też skup aut Zielonka czeka na zgłoszenia. Także auto skup Wołomin dokona szybkiej wyceny samochodu. Zachęcamy do kontaktu z wybranym oddziałem!

OSTATNIO KUPIONE SAMOCHODY

Dlaczego warto wybrać nasz skup w Sochaczewie?

Dla mieszkańców Sochaczewa wycenimy auto za darmo

Za wycenę samochodu nie pobieramy opłaty. Wiemy, że nie każdy kto się z nami kontaktuje, chce korzystać z naszych usług. W związku z tym koszt wyceny jest niepotrzebny. Dla mieszkańców Sochaczewa – wszystkich i bez wyjątku – wyceniamy za darmo!

Płacimy najwięcej w całym Sochaczewie

Proponowane przez nas stawki są bezkonkurencyjne. Płacimy najwięcej w całym Sochaczewie. Dzięki rzetelnie przeprowadzanym wycenom jesteśmy wiarygodni.

Płatność wyłącznie gotówką

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów płacimy tylko i wyłącznie gotówką od ręki. Dzięki temu transakcje przebiegają w ekspresowym tempie.

Jesteśmy legalnie działającą firmą

Nasz skup to grupa wiarygodnych ludzi, która doskonale zna się na motoryzacji. Natomiast firma jest legalnie działającą firmą figurującą w ewidencji działalności gospodarczej.

NAJLEPSZY SKUP SAMOCHODÓW W SOCHACZEWIE!

Krzysztof Ziębicki

Sprzedaż przez skup to najlepsze rozwiązanie jakie mogło mi się trafić. Polecam, ponieważ szybkość dokonanej transakcji naprawdę zaskakuje a przy tym jakość obsługi poziom max.


Chevrolet

Sochaczew

5.0
2019-07-14T07:15:21+00:00

Sochaczew

Chevrolet
Sprzedaż przez skup to najlepsze rozwiązanie jakie mogło mi się trafić. Polecam, ponieważ szybkość dokonanej transakcji naprawdę zaskakuje a przy tym jakość obsługi poziom max.
Piotr Kośmiej

Polecam w 100%. Rzetelna, konkretna firma z profesjonalistami na czele. Właściciel bardzo pomocny, zresztą jak cała załoga, która służy dobrą radą. Nie ma lepszych w regionie!


lexus

Sochaczew

5.0
2019-07-14T07:16:13+00:00

Sochaczew

lexus
Polecam w 100%. Rzetelna, konkretna firma z profesjonalistami na czele. Właściciel bardzo pomocny, zresztą jak cała załoga, która służy dobrą radą. Nie ma lepszych w regionie!
Maciej Grzegorzewski

Firma godna zaufania. Wycena faktycznie szybka, ceny dobre i konkurencyjne wobec innych skupów. Polecam wszystkim, którzy mają problem ze swoim autem.


bmw

Sochaczew

5.0
2019-07-14T07:13:40+00:00

Sochaczew

bmw
Firma godna zaufania. Wycena faktycznie szybka, ceny dobre i konkurencyjne wobec innych skupów. Polecam wszystkim, którzy mają problem ze swoim autem.
Sandra Bożęcka

Rodzice i znajomi mówili mi, abym sama spróbowała sprzedać moje auto, ale jak dla mnie trwało to zbyt długo. Zależało mi na szybkiej sprzedaży w dobrej cenie. Zdecydowałam się na skup w Sochaczewie i nie żałuję. Świetna firma z super kompetentnymi ludźmi


skoda

Sochaczew

5.0
2019-07-14T07:14:27+00:00

Sochaczew

skoda
Rodzice i znajomi mówili mi, abym sama spróbowała sprzedać moje auto, ale jak dla mnie trwało to zbyt długo. Zależało mi na szybkiej sprzedaży w dobrej cenie. Zdecydowałam się na skup w Sochaczewie i nie żałuję. Świetna firma z super kompetentnymi ludźmi
5
4

FORMULARZ KONTAKTOWY

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Autoskupmichal-Michal Kacprzak z siedzibą ul. Batorego 28, 05-091 Ząbki"

DANE KONTAKTOWE


AutoskupMichał – oddział Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390

Telefon: 698 737 227
Email: biuro@skupaut.waw.pl

Call Now Button698 737 227