skup aut Warszawa
Formularz Wyceny
mazda
hyundai
chevrolet
bmw
skoda

Skup samochodów Grójec – co warto o nas wiedzieć?

Sprzedaj swój samochód
w 4 krokach

Na naszej stronie dostępny jest formularz wyceny, za pomocą którego można się do nas odezwać. Wystarczy podać swój e mail oraz numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy najszybciej jak to możliwe. Podczas takiej konsultacji telefonicznej możesz dowiedzieć się, jaką wstępną wycenę zaproponujemy Ci za Twoje auto. Oczywiście trzeba mieć na uwadze fakt, iż gdy dochodzi do spotkania “na żywo”, wówczas cena ta może ulec małej zmianie. Staramy się jednak skrupulatnie proponować nawet wstępne wyceny, które ostatecznie będą zgodne z tymi zaproponowanymi wcześniej. Nasz skup samochodów Grójec kupuje różne rodzaje aut. Niezależnie więc od tego, czy są to samochody osobowe od 2000 roku, samochody poleasingowe, z Anglii czy też uszkodzone – każde z tych kategorii możemy kupić. Warto jednak wiedzieć, że nie skupujemy aut w każdym stanie technicznym, gdyż nasz auto skup Grójec nie prowadzi auto kasacji. Zależy nam więc na samochodach używanych bądź uszkodzonych, które nadają się do dalszej eksploatacji.

Kontakt z nami

Jeśli chcesz sprzedać samochód, wystarczy się z nami skontaktować!

dolar
Wstępna wycena

Wstępna wycenę auta otrzymasz już przez telefon!

samochód
Oględziny samochodu

Weryfikujemy ustalenia telefoniczne co do stanu faktycznego auta.

portfel
Zapłata gotówką

Transakcje kończymy uściskiem dłoni – Płacimy wyłącznie gotówką!

Oferta Aut

Jakie Auta Kupujemy?

Samochody Osobowe

Kupujemy wszystkie samochody używane od 2000 roku!
Formularz Wyceny
samochody osobowe

Samochody Poleasingowe

Kupujemy wszystkie samochody używane od 2000 roku!
Formularz Wyceny
skup aut poleasingowych

Samochody z Angli

Skupujemy wszystkie samochody – również “Angliki
Formularz Wyceny
skup aut z angli

Samochody Uszkodzone

Skupujemy również auta uszkodzone!
Formularz Wyceny
skup aut uszkodzonych
Nie prowadzimy auto kasacji, kupujemy auta używane oraz uszkodzone nadające się do dalszej eksploatacji
skup aut Piaseczno
O Nas

Skup samochodów Grójec – co warto o nas wiedzieć?

Przede wszystkim działamy na rynku już od ponad 12 lat, dzięki czemu nasze doświadczenie jest na naprawdę dużym poziomie, jednak mimo to chcemy nieustannie się rozwijać, aby nasze usługi były zawsze w pełni zadowalające dla wszystkich klientów. Równie istotny jest fakt, iż wykonujemy usługi w obrębie nie tylko Warszawy, ale również w miejscowościach pobliskich, dlatego też auto skup Milanówek, auto skup Grodzisk Mazowiecki, auto skup Skierniewice czy też auto skup Pułtusk jest jak najbardziej możliwy. Jeżeli jesteś z tych własnie okolic – serdecznie zapraszamy! Sposób skontaktowania się z nami jest różnorodny, w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Formularz wyceny

Zadzwoń, Wycenimy Twoje Auto Od Ręki

Zadzwoń do nas+48 698 737 227
obsługa klienta
Kontakt z nami 
8:00 - 21:00

Czasami różnorodne rozwiązania pomagające nam w konkretnym celu okazują się być tymi najlepszymi. Duża liczba osób decyduje się na sprzedaż swojego auta. Większość z nich postanawia zrobić to na własną rękę. Jednak w takiej sytuacji trzeba liczyć się z tym, że taka opcja może okazać się nie tylko czasochłonna, ale także możemy nie posiadać wystarczającej ilości czasu, aby załatwić poszczególne kwestie związane z dokumentami podczas całego procesu sprzedaży. Jeśli więc nie chcesz martwić się o poszczególne kwestie dotyczące wszelkich formalności, warto zdecydować na skorzystanie ze skupu aut.

Jakie Korzyści Wiążą Się Ze Sprzedaniem Samochodu Do Skupu Aut?

Otóż przede wszystkim trzeba wiedzieć, jak zasadniczo tego typu usługi działają. Mianowicie auto skup działa na zasadzie zakupu używanych samochodów. Takie kupione samochody są później w odpowiedni sposób przygotowywane do ponownej sprzedaży. Nasza firma oferuje wstępną wycenę online bądź telefonicznie. Jednak pamiętajmy o tym, że by samochód wycenić trzeba go dokładnie obejrzeć a także sprawdzić. Takie czynności mają miejsce oczywiście podczas bezpośredniego spotkania z kontrahentami z takiego skupu. Jeżeli znajdujemy się w sytuacji, w której mamy nagłą potrzebę sprzedania naszego auta i uzyskania konkretnej kwoty, wówczas warto zdecydować się na najlepszą w takim przypadku możliwość, jaką jest właśnie skup aut. Przede wszystkim podejmując taką a nie inną decyzję, zyskamy naprawdę wiele cennego czasu. Wiemy doskonale, że samodzielna sprzedaż może trwać nawet kilka miesięcy, co wiąże się ze stratą zdecydowanie dużej ilości czasu. Dlatego też zachęcamy do takiej formy sprzedaży, która poza gwarancją zyskania większej ilości czasu, sprawi, że nie będziemy musieli martwić się o poszczególne kwestie związane z przygotowaniem potrzebnych dokumentów oraz przygotowaniem samego samochodu do takowej sprzedaży. Wiele osób ma wątpliwości co do tego, że taki samochodów skup proponuje słuszne ceny. Istnieje pewne przeświadczenie dotyczące tego, iż tego typu usługi mocno zaniżają kwoty, które proponują osobie sprzedającej samochód. Mimo, iż niewątpliwie istnieją takie usługi, to jednak nie każda firma działa w ten właśnie sposób. Nasz skup aut Grójec daje propozycje realnych cen, gdyż jesteśmy świadomi tego, jakie ceny są aktualnie na rynku i zależy nam na ogólnym zadowoleniu naszych klientów.

Jednym z największych plusów korzystania z tego rodzaju rozwiązań jest fakt, iż przede wszystkim nie trzeba czekać miesiącami na zakup nowego auta bądź też zaciągać (być może) kolejnego kredytu bankowego, co niestety bardzo często ma miejsce. Zdarza się również, że w czasie gdy samochód stoi w komisie a my nie mamy własnego środka transportu, wówczas ze względu na sytuacje jesteśmy często zmuszeni do korzystania z komunikacji miejskiej. Taki samochodów skup z pewnością pozwoli nam uniknąć tego typu sytuacje. Decydując się nad sprzedażą auta, warto zastanowić się nad kilkoma aspektami, takimi jak to, w jak krótkim czasie chcemy się pozbyć starego samochodu, czy potrafimy przygotować auto do sprzedaży (gdyż wiąże się z tym wiele spraw, które trzeba przed samą sprzedażą dopiąć), czy dysponujemy czasem, który niewątpliwie będzie trzeba przeznaczyć na wspomniane przygotowanie auta oraz sprzedaż i wiele wiele innych. Wybierając takie rozwiązanie jak np. nasz skup aut Grójec, nie musisz obawiać się o tego typu kwestie i masz gwarancję niezwykle szybkiej sprzedaży.

Opinie klientów

Zapoznaj Się z Opiniami Naszych Klientów

 • Miałem starego Golfa, który był już niesprawny. Próbowałem go naprawić, potem sprzedać na różnych portalach – bez żadnego efektu. Przeliczyłem wszystko kilka razy i doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie sprzedać go w skupie. Żałuję tego, że tak późno do tego doszedłem. Serdecznie polecam!

  Jacek Grzywak
  Warszawa, Stara Praga
 • Mój samochód został naprawdę dobrze wyceniony, wręcz nie spodziewałam się tak dobrej oferty!

  Iza Lubska
  Warszawa, Gocław
 • Ten skup samochodów przeprowadza najlepsza wycenę! Do tego miła obsługa i kasa do ręki!

  Witek Król
  Warszawa, Kabaty
 • Próbowałam bezskutecznie sprzedać swoje stare auto. Wydałam kupę kasy na ogłoszenia, promowanie ich a potem jeszcze zmarnowałam mnóstwo czasu na spotkania z osobami, którzy i tak go nie kupili ostatecznie. Cieszę się, że zdecydowałam się w końcu przedzwonić do skupu. W ciągu kilku godzin sprzedałam samochód!
  Alicja Grzywak
  Służewiec
 • Jestem zadowolony, że sprzedałem samochód właśnie tam, bo dostałem uczciwą cenę. Polecam sprawdzenie tego skupu aut wszystkim, którzy chcą sprzedać swoje auto.
  Mirek Kałużny
  Warszawa
 • Wszyscy odradzali mi korzystanie ze skupu aut. Twierdzili, że za mało dostanę. Ja jednak stwierdziłem, że wolę przekonać się sam. Zadzwoniłem i pozytywnie zaskoczyła mnie oferowana cena za mój samochód. Sprzedałem od razu. Kasę dostałem do ręki. To też duży plus!
  Jacek Dąbrowski
  Piaseczno
 • Od jakiegoś czasu starałam się sprzedać samochodów. Nie za bardzo wiedziałam jak się za to zabrać. Ja jako kobieta bałam się tego trochę, że ktoś wmówi mi, że samochód jest niesprawny lub coś w tym stylu. Zadzwoniłam do skupu aut w Legionowie. Wstępną wycenę otrzymałam przez telefon. Byłam bardzo zadowolona i sprzedałam auto. Polecam!
  Kinga Malinowska
  Legionowo
 • Chciałem sprzedać swój stary samochód, ale za bardzo nie miałem na to czasu. Jednak trzeba być elastycznym, żeby pokazywać go zainteresowanym osobom. Zadzwoniłem do skupu aut. Przyjechali, wycenili a ja zgodziłem się na cenę, która moim zdaniem była uczciwa.
  hundai
  Kamil Ostrowski
  Legionowo
 • Polecam wszystkim, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usług skupów samochodów. Niedawno sprzedałam właśnie tam samochodów. Jestem naprawdę zadowolony ceną, którą otrzymałem. Wszystko przebiegło bardzo szybko.
  Jarek Michnio
  Legionowo Wschód

Grójec skup – dodatkowe informacje

Warto również wiedzieć, że nasza firma płaci wyłącznie gotówką, co bez wątpienia działa na korzyść każdego z klientów, szczególnie jeśli zależy nam na szybkiej zapłacie, gdyż nie trzeba czekać na przelew pieniędzy. W kwestii używanych aut Grójec skup ma dużą wiedzę w zakresie naprawy wszelkich uszkodzonych części, gdyż nasza firma składa się z ekspertów motoryzacji, którzy doskonale znają się na wszystkich aspektach związanych z uczciwą wyceną i nie tylko. Na spotkaniu ustalonym wcześniej, rzeczoznawca, który jest pracownikiem skupu bądź też wykonuje dla niego zlecenia, ocenia przede wszystkim stan techniczny samochodu. Na podstawie takiej oceny dokonywana jest właśnie wycena samochodu. Warto też wiedzieć, że auto skup Ciechanów bądź skup samochodów za gotówkę Warszawa jest jak najbardziej możliwy, zatem zapraszamy do kontaktu! Pamiętajmy jednak, że tak jak wspomnieliśmy już wcześniej, niektórych aut Grójec skup nie kupuje, jeśli nie nadają się one do dalszej eksploatacji. Jednak bez obaw, jesteśmy w stanie to określić, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij Formularz 
Kontaktowy

  Skontaktuj się z nami

  Dane Kontaktowe

  AutoskupMichał - oddział
  Warszawa
  ul. Linneusza 10
  02-792 Warszawa
  Nip 1251540390
  Numer telefonu:
  698 737 227
  Email:
  biuro@skupaut.waw.pl
  Projekt: SEOMOOD®
  Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
  crossmenuchevron-down