NASZ SKUP AUT RADOM

Sprzedaj swój samochód w 4 krokach…


 

01

Kontakt z nami


Jeśli chcesz sprzedać samochód, wystarczy się z nami skontaktować!

02

Wstępna wycena


Wstępna wycenę auta otrzymasz już przez telefon!

03
Oględziny samochodu

Weryfikujemy ustalenia telefoniczne co do stanu faktycznego auta.

04

 Zapłata gotówką


Transakcje kończymy uściskiem dłoni – Płacimy wyłącznie gotówką!

JAKIE AUTA KUPUJEMY?

samochody osobowe

SAMOCHODY OSOBOWE

Kupujemy wszystkie samochody używane od 2004 roku!

samochody osobowe

SAMOCHODY POLEASINGOWE

Kupujemy auta poleasingowe i całe floty firm!

skup aut z Angli

SAMOCHODY Z ANGLI

Skupujemy wszystkie samochody – również “Angliki

skup aut uszkodzonych

SAMOCHODY USZKODZONE

Twoje auto nie odpala? Skupujemy również auta uszkodzone!

⛔️⛔️*Nie prowadzimy auto kasacji, kupujemy auta używane oraz uszkodzone nadające się do dalszej eksploatacji ⛔️⛔️

 

Dlaczego warto wybrać auto skup Radom?

 

Jeśli nie wiesz gdzie sprzedać auto w Radomiu, wówczas warto pomyśleć o skupie aut. Jeśli chodzi o Radom samochody używane w każdym stanie technicznym mogą zostać przyprowadzone do skupu i wycenione przez naszych specjalistów. Nasz skup aut działa na rynku od wielu lat, oferując skup samochodów i skup pojazdów w różnym stanie, niezależnie od marki. Często sprzedaż samochodu jest utrudniona przez uszkodzenia, których zwyczajnie nie opłaca się reperować właścicielowi, czy też przez sporą liczbę przejechanych kilometrów, kończące się ubezpieczenie lub stan techniczny pojazdu. Niektórzy nawet rozważają złomowanie samochodów, jednak wygodniejszą opcją i bardziej opłacalną będzie skup samochodów używanych. Skup aut Radom działa sprawnie, więc w 4 prostych krokach skupujemy samochody Radom.

Nie chcemy, żeby skup samochodów używanych był długim procesem, więc jeśli chcesz sprzedać stare auto, wystarczy się skontaktować. Nasz skup aut osobowych następnie wyceni auto, wstępna szybka wycena odbywa się już nawet przez telefon. Jeśli jesteś na terenie Radomia i okolic, oferujemy bezpłatny dojazd, żeby dokonać oględzin samochodu. Skup samochodów Radom oferuje zapłatę gotówką, więc pieniądze otrzymasz od ręki. Nie musisz się martwić, że auto nie ma dowodu rejestracyjnego, czy jest uszkodzone. Każde auto osobowe od osób prywatnych jest chętnie przez nas skupowane, więc jesteśmy zainteresowani skupem aut Radom niezależnie od stanu technicznego, jakie posiadają auta osobowe lub ciężarowe.

ZADZWOŃ WYCENIMY TWOJE AUTO OD RĘKI!

TEL. 698 737 227

Komis Radom – profesjonalne podejście

 

Interesuje Cię najlepsza cena za samochody używane Radom? Nasz skup aut uszkodzonych to minimum formalności, ponieważ zależy nam na szybkim zakupie, ustaleniu ceny, a także satysfakcji Klienta. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, oferującą najlepsze ceny na rynku. Wybierając nasz auto skup Radom, możesz być pewny, że wyjdziesz korzystnie na sprzedaży samochodu. Co należy przygotować? Aby wycenić auto oraz jego wartość skup aut Radom musi wiedzieć, co ewentualnie jest nie tak z autem, a także informacje jak rocznik, rodzaj paliwa, czy też typ nadwozia. Kiedy bezpłatnie dojedziemy na miejsce, trzeba będzie przygotować niezbędne dokumenty.

Jeśli chodzi o auta używane Radom, odbieramy samochody od właścicieli. Jednak warto pamiętać, że złomowanie pojazdów nie wchodzi w skład naszych usług. Jeśli zależy nam na demontażu pojazdu, warto sprawdzić, jak auta osobowe zostaną wycenione. Czasami złomowanie aut jest mniej opłacalnie niż sprzedaż na skup samochodów na terenie Radomia. Skupujemy samochody, auta osobowe, ciężarówki oraz inne pojazdy w różnym stanie. Często skupujemy samochody poprzez nasz skup aut, które posiadają spory przebieg, więc Radom komis chętnie kupi auta po nauce jazdy i uszkodzone. Zakup aut Radom, czyli nas skup aut szybko załatwi wszelkie formalności, a Klient jedynie musi udać się do Wydziału Komunikacji i wyrejestrować auto.

Skup Samochodów radom – jak działa nasza firma

 

Można skontaktować się z nami zarówno telefonicznie, jak i mailowo poprzez formularz, z którego warto skorzystać. Wybierając Radom skup aut i sprzedając nam auta osobowe (zawierając umowę kupna sprzedaży), możesz mieć pewność, że otrzymasz obiektywną wycenę, a także najlepszą cenę. Jeśli więc chcesz szybko sprzedać samochody całe lub uszkodzone, skupujemy samochody w różnym stanie, więc nawet jeśli myślisz, że Twoje auto do niczego się nie nadaje i pozostaje mu jedynie kasacja pojazdów, warto sprawdzić naszą ofertę. Posiadamy odpowiednie pozwolenia na skup samochodów, dlatego możesz przyjść do naszego punktu w Radomiu. Sprawdź też najlepszy skup aut Warszawa oraz skup aut Łódź.

Działamy na terenie całego kraju, więc warto też sprawdzić skup samochodów Białobrzegi, auto skup Mława, skup aut Ostrołęka, skup samochodów Ożarów Mazowiecki, jak i również komis Piotrków Trybunalski. Jeśli mieszkasz w pobliżu, przydatny może być skup aut Przasnysz, Płock komis, skup samochodów Sierpc oraz Sokołów Podlaski komis.

Sprzedając auta używane Tomaszów Mazowiecki lub samochody używane Maków Mazowiecki i samochody Siedlce warto skontaktować się z nami lub wybrać auto skup Węgrów. Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź ofertę jaką przygotował nasz skup samochodów Radom

 

OSTATNIO KUPIONE SAMOCHODY

auto skup zielonka
skup samochodów zielonka
skup aut zielonka

FORMULARZ KONTAKTOWY

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Autoskupmichal-Michal Kacprzak z siedzibą ul. Batorego 28, 05-091 Ząbki"

DANE KONTAKTOWE


AutoskupMichał – oddział Warszawa
ul. Linneusza 10
02-792 Warszawa
Nip 1251540390

Telefon: 698 737 227
Email: biuro@skupaut.waw.pl

698 737 227