skup aut Warszawa
Formularz Wyceny
mazda
hyundai
chevrolet
bmw
skoda

Nasz Skup Aut Skierniewice

Sprzedaj swój samochód
w 4 krokach

Ważna jest dla nas nie tylko transparentność transakcji, ale również uczciwość i fachowe podejście, gdyż te właśnie czynniki wpływają na zaufanie naszych klientów. Jeżeli rozważasz skorzystanie z auto skup Skierniewice lecz masz jakiekolwiek wątpliwości czy też poszczególne pytania związane z zapłatą czy całym procesem sprzedaży, oferujemy w tym celu między innymi kontakt telefoniczny, podczas którego można zapoznać się ze wstępną wyceną Waszego samochodu. Jesteśmy świadomi tego, jakie ceny są dostępne na rynku, w związku z czym nie zaniżamy ich i podajemy realne i uczciwe ceny. Oczywiście trzeba wiedzieć o tym, że czasami wstępna wycena może różnić się nieco od tej ostatecznej, gdyż co innego w sytuacji, w której dane auto widzimy na oczy i jesteśmy w stanie dostrzec każdy istotny szczegół, wpływający na zaproponowaną przez nas cenę. Warto również sprawdzić skup samochodów Milanówek, skup samochodów Grodzisk Mazowiecki, skup samochodów Grójec czy też skup samochodów Pułtusk.

Kontakt z nami

Jeśli chcesz sprzedać samochód, wystarczy się z nami skontaktować!

dolar
Wstępna wycena

Wstępna wycenę auta otrzymasz już przez telefon!

samochód
Oględziny samochodu

Weryfikujemy ustalenia telefoniczne co do stanu faktycznego auta.

portfel
Zapłata gotówką

Transakcje kończymy uściskiem dłoni – Płacimy wyłącznie gotówką!

Oferta Aut

Jakie Auta Kupujemy?

Samochody Osobowe

Kupujemy wszystkie samochody używane od 2000 roku!
Formularz Wyceny
samochody osobowe

Samochody Poleasingowe

Kupujemy wszystkie samochody używane od 2000 roku!
Formularz Wyceny
skup aut poleasingowych

Samochody z Angli

Skupujemy wszystkie samochody – również “Angliki
Formularz Wyceny
skup aut z angli

Samochody Uszkodzone

Skupujemy również auta uszkodzone!
Formularz Wyceny
skup aut uszkodzonych
Nie prowadzimy auto kasacji, kupujemy auta używane oraz uszkodzone nadające się do dalszej eksploatacji
skup aut Piaseczno
O Nas

Skup Aut Skierniewice – Kilka Słów O Naszych Usługach

Nasza firma działa na rynku już od 12 lat. Składa się z profesjonalnych i doświadczonych pracowników, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Ważne jest dla nas ogólne dobro i zadowolenie naszych klientów, dlatego też zawsze staramy się przeprowadzić szczegółową konsultację. Jedną z głównych zalet naszej firmy jest fakt, iż płacimy w postaci gotówki, co niewątpliwie jest dużą korzyścią dla sprzedającego. Nasze usługi wykonujemy między innymi na terenie Skierniewic, dlatego też jeśli jesteś z okolic, skup aut Skierniewice to zdecydowanie świetny wybór.

Formularz wyceny

Zadzwoń, Wycenimy Twoje Auto Od Ręki

Zadzwoń do nas+48 698 737 227
obsługa klienta
Kontakt z nami 
8:00 - 21:00
Opinie klientów

Zapoznaj Się z Opiniami Naszych Klientów

 • Miałem starego Golfa, który był już niesprawny. Próbowałem go naprawić, potem sprzedać na różnych portalach – bez żadnego efektu. Przeliczyłem wszystko kilka razy i doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie sprzedać go w skupie. Żałuję tego, że tak późno do tego doszedłem. Serdecznie polecam!

  Jacek Grzywak
  Warszawa, Stara Praga
 • Mój samochód został naprawdę dobrze wyceniony, wręcz nie spodziewałam się tak dobrej oferty!

  Iza Lubska
  Warszawa, Gocław
 • Ten skup samochodów przeprowadza najlepsza wycenę! Do tego miła obsługa i kasa do ręki!

  Witek Król
  Warszawa, Kabaty
 • Próbowałam bezskutecznie sprzedać swoje stare auto. Wydałam kupę kasy na ogłoszenia, promowanie ich a potem jeszcze zmarnowałam mnóstwo czasu na spotkania z osobami, którzy i tak go nie kupili ostatecznie. Cieszę się, że zdecydowałam się w końcu przedzwonić do skupu. W ciągu kilku godzin sprzedałam samochód!
  Alicja Grzywak
  Służewiec
 • Jestem zadowolony, że sprzedałem samochód właśnie tam, bo dostałem uczciwą cenę. Polecam sprawdzenie tego skupu aut wszystkim, którzy chcą sprzedać swoje auto.
  Mirek Kałużny
  Warszawa
 • Wszyscy odradzali mi korzystanie ze skupu aut. Twierdzili, że za mało dostanę. Ja jednak stwierdziłem, że wolę przekonać się sam. Zadzwoniłem i pozytywnie zaskoczyła mnie oferowana cena za mój samochód. Sprzedałem od razu. Kasę dostałem do ręki. To też duży plus!
  Jacek Dąbrowski
  Piaseczno
 • Od jakiegoś czasu starałam się sprzedać samochodów. Nie za bardzo wiedziałam jak się za to zabrać. Ja jako kobieta bałam się tego trochę, że ktoś wmówi mi, że samochód jest niesprawny lub coś w tym stylu. Zadzwoniłam do skupu aut w Legionowie. Wstępną wycenę otrzymałam przez telefon. Byłam bardzo zadowolona i sprzedałam auto. Polecam!
  Kinga Malinowska
  Legionowo
 • Chciałem sprzedać swój stary samochód, ale za bardzo nie miałem na to czasu. Jednak trzeba być elastycznym, żeby pokazywać go zainteresowanym osobom. Zadzwoniłem do skupu aut. Przyjechali, wycenili a ja zgodziłem się na cenę, która moim zdaniem była uczciwa.
  hundai
  Kamil Ostrowski
  Legionowo
 • Polecam wszystkim, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usług skupów samochodów. Niedawno sprzedałam właśnie tam samochodów. Jestem naprawdę zadowolony ceną, którą otrzymałem. Wszystko przebiegło bardzo szybko.
  Jarek Michnio
  Legionowo Wschód

Auto Skup Skierniewice – Co Jeszcze Warto Wiedzieć?

Nasz skup samochodów Skierniewice zatrudnił specjalistów w dziedzinie motoryzacji, aby mogli oni profesjonalnie wycenić auto i dokonać transakcji w tak krótkim czasie. Skupujemy auta przeróżnych marek, więc nie musisz się martwić, że marki Twojego samochodu nie będziemy chcieli kupić. Trzeba również wiedzieć, że z kolei nie skupujemy aut w każdym stanie technicznym, gdyż nie prowadzimy auto kasacji. Jednak jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Warto wiedzieć, że kupujemy samochody także poleasingowe, uszkodzone czy też nawet z Anglii. Istotne jest, aby nadawały się one do dalszej eksploatacji, co nasi specjaliści w tej dziedzinie są w stanie ocenić. Jeżeli więc chcesz sprzedać uszkodzone auto, bez obaw! Nasza firma dokonuje zakupu również i takich samochodów. Oczywiście jest to zależne od stopnia danego uszkodzenia i od tego też (co jest sprawą oczywistą) zależy też nasza wycena Twojego samochodu. Dlatego też jeśli zależy nam na czasie i nie chcemy zajmować się poszczególnymi formalnościami związanymi z całym procesem sprzedaży – wówczas warto oddać to w ręce skupu samochodów. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Wypełnij Formularz 
Kontaktowy

  Skontaktuj się z nami

  Dane Kontaktowe

  AutoskupMichał - oddział
  Warszawa
  ul. Linneusza 10
  02-792 Warszawa
  Nip 1251540390
  Numer telefonu:
  698 737 227
  Email:
  biuro@skupaut.waw.pl
  Projekt: SEOMOOD®
  Copyright 2023 © Skup Aut Warszawa
  crossmenuchevron-down